Kontaktpersoner

Fredrikke Næss, administrerende direktør
23 21 20 00, fredrikke.naess@grand.no 

Salgs- og markedsavdelingen

Angelica Montez de Oca, Kommersiell direktør
94 88 18 61, angelica.montez@grand.no

Marcus Giertz, Salgsdirektør
91 39 46 81, marcus.giertz@grand.no

Thomas Grundtjernlien, Key Account Manager 
23 21 20 65,  thomas.grundtjernlien@grand.no 

Sabrina Hansen Carabin, International Sales Manager 
23 21 20 65, shc@grand.no

Kristin Nygård, Salgssjef
23 21 25 78, kristin.nygard@grand.no 

Arrangementskontoret -
henvendelser for kurs, konferanse og bankett

Maren Olsen, Arrangementsjef
23 21 20 00, maren.olsen@grand.no

André Heier, arrangementskoordinator
23 21 20 08, andre.heier@grand.no

Nina Falch Burum, arrangementskoordinator
23 21 20 68, nina.falch.burum@grand.no

Sigrun Skjelstad, arrangementskoordinator
23 21 20 67, sigrun.skjelstad@grand.no

Hotell- og bookingavdelingen

Maren Olsen, hotellsjef
23 21 20 00, maren.olsen@grand.no

Tomm Caspersen, revenue optimizer
23 21 20 02, tomm.caspersen@grand.no

Anne Muus-Falck Tronstad, bookingsjef
23 21 20 70, amftronstad@grand.no

Tosifa Jasrae, gruppekoordinator
23 21 20 73, tosifa.jasrae@grand.no  / groupres@grand.no

Kjersti Kallandsvik, bookingkoordinator
kjersti.kallandsvik@grand.no

Stine Kiil Asmyhr, bookingkoordinator
Telf; 23 21 22 00, stine.kiil.asmyhr@grand.no

Food & Beverageavdelingene

Linette Stormoen, F&B Manager
95 88 89 67, linette.stormoen@grand.no

Christopher Kråkevik, bankettsjef
23 21 20 37, christopher.kraakevik@grand.no

Svein Åge Slettetveit, restaurantsjef Grand Café
23 21 20 18, svein.age.slettetveit@grand.no

Paula Lundberg, restaurantsjef Palmen
23 21 20 30, paula.lundberg@grand.no

Christian Sala, konstituert kjøkkensjef Grand Hotel
23 21 20 75, christian.sala@grand.no

Økonomiavdelingen


Helene Bjugn Seim, Business Controller
23 21 25 94, helene.bjugn.seim@grand.no

Teknisk/Sikkerhetsavdelingen

Per-Arne Arnesen, teknisk sjef
23 21 20 89, per.arne.arnesen@grand.no

Ole André Heide, sikkerhetssjef
23 21 20 94, ole.andre.heide@grand.no

Vår beste pris får du alltid her

ROMRESERVASJON

+47 23 21 22 00

Bestill i forkant – rabatt!

Bestill 14 dager i forveien - Spar 15 %

Les mer

Afternoon Tea i Palmen

Les mer

Sommeren på Grand - Spar opptil 25 %

Les mer