Interiør og trender
Bli med på foredrag, guidet shopping i grupper, samt omvisning i Grand Hotels mange spennende værelser og suiter – alt med fokus på interiør og trender innen boligen.
Foredragene og gruppeturene kan skreddersyes etter interesse, med innsikt i de siste interiør-trender, veiledning om bruk av farger og tekstiler i hjemmet, gjenbruk og kombinasjonen av nytt og gammelt, og hvordan gjøre det beste ut av hjemmet med enkle midler.
Vår faste stylist, Karina Holmen, er med-eier i interiør og livsstilsbutikken "Eske" i Oslo og "Rue Verte Plus" i København. Sistnevnte er nettopp vist i det tyske forlag Te Neues nye coffee table bok "Luxury Stores - Top of the World" som en av verdens 50 beste butikker. Karina står bak interiøret i flere av rommene på Ladies Floor, samt mange av Grand Hotels Junior Suiter.
Prisforslag
1/2 times foredrag kr 2.500,-
2 timers guided shopping kr 2.000,-
3 timers guided shopping kr 3.000,-
1 times omvisning i Grand Hotel kr 1.000,-